Džiaugiamės, kad originalių žvakių gamyboje jau tampame nepamainomu partneriu savo klientams. Dalinamės išskirtinių žvakių gamintojo „CandleCan“ projektu – lašišos žvakės pozityvo gamyba 3D spausdinimo technologijomis.

Šios idėjos įgyvendinimui buvo pasitelktas 3D modeliavimas bei 3D spausdinimas. Mūsų aukštos kompetencijos meninį išsilavinimą turinčių modeliuotų dėka, sukūrėme ypač realistišką lašišos paviršiaus tekstūrą. 3D modeliavimas buvo atliktas pagal užsakovo pateiktas nuotraukas ir reikalavimus, išdirbtas iki reikiamo detalumo.

Sumodeliuoto žvakės pozityvo spausdinimui buvo pasirinkta tiksliausia – SLA spausdinimo technologija. Šis 3D spausdinimo būdas leidžia ypač tiksliai (0,05 mm sluoksnio storis) ir detaliai atkurti kompiuterinį 3D modelį. Kadangi lašišos paviršius yra labai smulkus ir detalus, SLA pasirinkimas idealiai išpildė lūkesčius.

Atspausdintą pozityvą klientas panaudojo silikoninės liejimo formos gamybai. Silikoninėje formoje vėliau liejamas vaškas, po kurio seka paskutiniai akcentai, tokie kaip dažymas bei pakavimas į ypač originalias pakuotes.

Smagu matyti, kad 3D spausdinimas leidžia neriboti fantazijos bei išpildyti pačius netikėčiausius projektus. Linkime „CandleCan“ komandai didžiausios sėkmės bei nekantraujame įgyvendinti ir kitas jų originalias idėjas!

3D spausdinimo technologija: SLA (angl. stereolitography)

3D spausdinimo medžiaga: Skysta derva (angl. resin)

Dydis (mm): 99 x 99 x 47 mm