3D Creative paslaugų centre teikiamų užsakymų vykdymo eiga

Mūsų paslaugų centre teikiamos 3D modeliavimo, 3D skenavimo ir 3D spausdinimo paslaugos. Užsakymų vykdymas susideda iš kelių etapų. Ne visi jie būtini. Sąraše žemiau pateikiame kiekvieno etapo aprašymą.

Užklausą galite mums pateikti el. paštu arba užpildžius užklausos formą. Užklausoje pateikite pagrindinę informaciją apie užsakymą:

  • Jei kreipiatės dėl 3D modeliavimo – atsiųskite trumpą detalės aprašymą, prisekite turimas nuotraukas, brėžinius, nurodykite matmenis ar pridėkite kitą informaciją.
  • Jei kreipiatės dėl 3D skenavimo – prisekite keletą objekto nuotraukų, nurodykite gabaritinius matmenis bei koks failo formatas Jums reikalingas.
  • Jei kreipiatės dėl 3D spausdinimo – atsiųskite 3D modelį. Jei žinote, nurodykite pageidaujamą spausdinimo technologiją, medžiagiškumą, kiekį, pageidaujamas mechanines ar kitas savybes, gamybos ir pristatymo terminus. Jei 3D modelio neturite, atsiųskite nuotraukas, brėžinius, nurodykite matmenis ar pridėkite kitą turimą informaciją preliminariam kainos vertinimui.

Patogiausi 3D modelių formatai pasiūlymo pateikimui yra .STL, .STP ir .OBJ, tačiau galime konvertuoti failus ir iš kitų formatų.

3D technologijų paslaugų kainos pasiūlymą pateikiame per 1 darbo dieną. Jeigu pasiūlymas yra ypač kompleksiškas, apima keletą skirtingų paslaugų, jo pateikimo terminas sutariamas individualiai.

Neturint 3D modelio, galime jį sukurti pagal Jūsų pateiktus duomenis –  brėžinius, nuotraukas, eskizus ar aprašymą.

Norint pagaminti originalaus fizinio daikto kopiją, 3D skenerio pagalba galime jį nuskenuoti ir taip sukurti 3D modelį spausdinimui.

Klientui pageidaujant, galime pasirašyti tiekimo sutartį. Pagal poreikį, vykdant daugkartinius užsakymus, gali būti pasirašoma generalinė sutartis, o kiekvienam užsakymui suderinama pirkimo užsakymo forma.

3D modeliavimo, 3D skenavimo ir 3D spausdinimo darbai atliekami „3D Creative“ paslaugų centre. Išankstiniu sutarimu 3D skenavimas atliekamas ir kliento pasirinktoje vietoje.

Trumpiausias darbų atlikimo terminas yra 1 darbo diena. Atspausdintus gaminius perduodame mūsų ofise Vilniuje arba išsiunčiame kurjeriu į bet kurią pirkėjo nurodytą vietą. Sumodeliuotus bei nuskenuotus modelius persiunčiame užsakovui el. paštu.

Dėl 3D spausdintuvų, 3D skenerių bei 3D spausdinimo medžiagų įsigijimo kreipkitės tiesiogiai kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais.

Užklausos forma

1 Step 1

Minimali užsakymo suma 30 eur + PVM.

reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder