3D spausdinimo paslaugų užsakymų vykdymo eiga

Žemiau pateikiama informacija tik apie 3D spausdinimo paslaugų užsakymus. Dėl 3D spausdintuvų įsigijimų kreipkitės tiesiogiai, pagal Kontaktų skiltyje nurodytą informaciją.

3D spausdinimo paslaugų užsakymo vykdymas susideda iš kelių etapų. Ne visi jie yra būtini, viskas priklauso nuo situacijos. Sąraše žemiau pateikiame kiekvieno etapo aprašymą.

Užklausą dėl 3D spausdinimo paslaugų galite mums  pateikti el. paštu arba užpildžius kontaktų formą, daugiau informacijos Kontaktų skiltyje.

Užklausoje reikia pateikti atitinkamą informaciją: gaminio medžiaga (smėlis, plastikas), kiekis, pageidaujamas pristatymo terminas, 3D CAD failas arba kita informacija, iš kurios galima matyti produkto dimensijas bei formų sudėtingumą.

Pateikiant užklausą 3D CAD failas nėra būtinas. Mes galime pateikti preliminarų vertinimą remiantis 2D CAD brėžiniais ar nuotraukomis su gaminio išmatavimais, tačiau tokiais atvejais pateikiame tik preliminarią kainą.

Tiksliam kainos įvertinimui yra būtinas 3D CAD failas. Patogiausi formatai būtų .STL, .STP ir .IGS, tačiau galime dirbti ir su kitais CAD formatais.

Neturint 3D CAD failo, mes galime jį sukurti pagal jūsų pateiktus duomenis, nuotraukas, 2D CAD brežinius arba aprašymą.

Norint pagaminti originalaus fizinio daikto kopiją, 3D skenerio pagalba galime jį nuskenuoti ir taip pagaminti 3D CAD failą, pagal kurį veliau atspausdiname kopiją.

3D spausdinimo paslaugų kainos pasiūlymą pateikiame per 1 darbo dieną (nepateikus 3D CAD failą, galėsime pateikti tik preliminarią kainą).

Jeigu pasiūlymas apima papildomas paslaugas (3D CAD failo gamyba, papildomą apdirbimą ir t.t.), jo pateikimo terminas sutariamas atskirai.

Pasirašoma tiekimo sutartis.

Vykdant daugkartinius užsakymus pasirašoma generalinė sutartis, o kiekvienam užsakymui suderinama Pirkimo užsakymo forma.

Spausdinimo darbai atliekami 3D Creative paslaugų centre. Trumpiausias darbų atlikimo ir pristatymo pirkėjui Lietuvoje terminas yra 1 darbo diena.

Pageidaujant, mes papildomai apdirbame atspausdintus gaminius. Pvz. padengiame vašku, nudažome, išmirkome epoksidinėje dervoje ir t.t.

Pageidaujant, kartu su savo partneriais, gaminame galutinį produktą iš metalo (aliuminis, ketus, plienas), betono.