Artec 3D skeneriai

„3D Creative“ yra oficialus ir vienintelis „Artec 3D“ atstovas Baltijos šalyse, įvertintas aukščiausiu auksiniu sertifikatu. Kompanija „Artec 3D“ yra lyderiaujanti profesionalių nešiojamų, rankinių 3D skenerių gamintoja, kurios produkcija pripažinta visame pasaulyje.

„Artec 3D“ skeneriai yra nepakeičiamas įrankis įvairiose pramonės srityse bei su pramone susijusiuose darbuose, įskaitant atvirkštinę inžineriją, naujų produktų kūrimą, sudėtingų gaminių kokybės kontrolę ar gamybos procesų modernizavimą. Nuskenuotas 3D objektas gali būti susietas su CAD/CAM programomis ir toliau tobulinamas bei realizuojamas. Taip pat „Artec“ 3D skeneriai naudojami medicinoje, meninėje ir kitose veiklose.

Kartu su parduodamu 3D skeneriu, mūsų klientai gauna išsamius 3D skenavimo mokymus, kurių metu išmokome naudotis prietaisu bei padedame perprasti skenavimo duomenų apdorojimui skirtą programinę įrangą. Taip pat teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas mūsų parduodamiems „Artec“ 3D skeneriams.

Atsiųskite mums užklausą apie Artec 3D produktus!

Šis 3D skeneris skirtas skenuoti vidutinio ir didesnio formato objektus, tokius kaip baldai, automobilio dalys, įvairios techninės detalės ar žmogaus kūnas. Šis įrenginys turi plačias panaudojimo galimybes – nuo kokybės kontrolės iki kultūros paveldo objektų restauravimo, nuo automobilių pramonės iki teismo ekspertizių atlikimo bei medicinos. Tai padarė „Eva“ modelį vienu iš populiariausių „Artec“ produktų.

Kartu su „Artec Studio“ programine įranga bei naujuoju HD režimu, šis 3D skeneris ypač greitai ir tiksliai užfiksuoja net ploniausius ir sunkiai prieinamus elementus, todėl 3D skenuotas modelis yra net dvigubai didesnės raiškos nei anksčiau bei aukščiausio detalumo lygio.

Atsisiųsti lankstinuką


Šis 3D skeneris sukurtas skenuoti smulkius objektus ar didelių objektų atskiras dalis. Jo panaudojimo galimybės ypač plačios: atvirkštinėje inžinerijoje, kokybės kontrolėje, gaminių kūrimo procese ar gamyboje. Šiuo 3D skeneriu pasiekiamas ypač aukštas tikslumas ir paviršių spalvų bei tekstūrų atkūrimas.

Atsisiųsti lankstinuką


Tai pirmasis skeneris, kuris turi savo korpuse integruotą lietimui jautrų valdymo ekraną. Skenuojant objektą, realiu laiku ekrane vaizduojamas skenuojamo objekto 3D modelis, kuris leidžia matyti, ar užfiksavote visas sritis ir užpildėte visas galimai praleistas vietas. Šis 3D skeneris yra mobilus ir labai patogus naudoti, o jo 80 kadrų per sekundę sparta leidžia skenerį „Leo“ laikyti greičiausiu profesionaliu rankiniu 3D skeneriu rinkoje.

Kaip ir „Artec Eva“, kartu su „Artec Studio“ programine įranga bei naujuoju HD režimu, „Leo“ 3D skeneris ypač greitai ir tiksliai užfiksuoja net ploniausius ir sunkiai prieinamus elementus, todėl 3D skenuotas modelis yra net dvigubai didesnės raiškos nei anksčiau bei aukščiausio detalumo lygio.

Atsisiųsti lankstinuką


Naudodami aukšto tikslumo, ilgo nuotolio, belaidį lazerinį 3D skenerį Ray II galite tiksliai ir greitai užfiksuoti nuo didelių iki ypač masyvių objektų net iki 130 m atstumu. Šio įrenginio 3D taško tikslumas atitinka aukščiausius profesionalumo standartus, o pats skeneris yra tiksliausias savo klasėje. Ray II preciziškai fiksuoja labai didelius objektus, tokius kaip vėjo turbinos, laivų propeleriai, lėktuvai, tiltai, gamyklos, nusikaltimo ar archeologijos vietos. Šis profesionalus LiDAR sprendimas sukuria aukščiausios kokybės 3D skenuotus duomenis, pritaikomus įvairiausiose srityse, tokiose kaip atvirkštinė inžinerija, kokybės kontrolė, skaitmeninių kopijų kūrimas, nusikaltimų tyrimai ir dokumentacija, ar net civilinės infrastruktūros vertinimai. Šis belaidis 3D skeneris yra nešiojamas, todėl jį lengva pasiimti visur, kur jums reikia: transporto priemones galima užfiksuoti per kelias minutes, o lėktuvus ir viso dydžio pastatus – vos per kelias valandas.

Atsisiųsti lankstinuką


Šis visiškai automatizuotas stalinio tipo 3D skeneris buvo sukurtas pramoninės kokybės nuskaitymams atlikti vos vienu paspaudimu. Puikiai tinka mažų objektų rekonstravimui, kokybės kontrolei, apžiūrai, odontologijai, juvelyriniams dirbiniams, dizainui ir kitiems ypatingo tikslumo reikalaujantiems darbams. „Artec Micro“ skenuoja iki 10 µm taško tikslumu. Šis 3D skeneris – tai aukščiausios kokybės skenavimo sprendimas tiesiai ant jūsų stalo.

Atsisiųsti lankstinuką

Programinė įranga


Duomenų apdorojimui skirta „Artec Studio 17“ programinė įranga naudotojui leidžia ypač greitai ir efektyviai atlikti 3D skenavimą bei apdoroti 3D skenavimo metu gautus duomenis bei sukurti tvarkingą ir tolimesniam naudojimui paruoštą 3D modelį, išsaugant jį reikalingu formatu.

Atsisiųsti lankstinuką
Kur įsigyti?

Techninės 3D skenerių specifikacijos

Specifikacija „Eva“ „Space Spider“ „Leo“ „Micro“
3D raiška 0,2 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,029 mm
3D taško tikslumas 0,1 mm 0,05 mm 0,1 mm 0,01 mm
Skenerio tipas Nešiojamas Nešiojamas Nešiojamas Stalinis
Darbinis atstumas skenavimo metu 0.4 – 1 m 0.2 – 0.3 m 0.35 – 1.2 m
Tekstūrų fiksavimas 1.3 mp 1.3 mp 2.3 mp 6.4 mp
Tekstūrų skiriamoji geba Taip Taip Taip Taip
Spalvos 24 bpp 24 bpp 24 bpp 24 bpp
Duomenų fiksavimo greitis 2 mln taškų/sek. 1 mln taškų/sek. 3 mln taškų/sek. 1 mln taškų/sek.
Eksportuojami 3D formatai OBJ, PLY, WRL, STL ir kt. OBJ, PLY, WRL, STL ir kt. OBJ, PLY, WRL, STL ir kt. OBJ, PLY, WRL, STL ir kt.
Svoris 0,85 kg 0,85 kg 1,8 kg 12 kg