3D skenavimas

3D skenavimo galimybėms platėjant ir technologijoms tampant prieinamomis, vis daugiau klientų domisi ir išbando šį pažangų ir efektyvų sudėtingų 3D modelių sukūrimo būdą.

01-stampanti-3d-scanner3d-3dz-artec-space-spiderMūsų įmonė teikia aukštos kokybės 3D skenavimo paslaugas, kurios apima mažų (mažesnių nei 10 mm dydžio) bei didesnių objektų, tokių kaip automobilių ar staklių dalys, skulptūros ir pan., skenavimą. Taip pat turime reikalingą įrangą skenuoti žmogaus kūną, nes mūsų naudojami 3D skeneriai pasižymi saugiomis ir žmogui nekenksmingomis technologijomis.

Scan in a BoxMūsų naudojamas stacionarus 3D skeneris „Scan in a Box“ suteikia galimybę skenuoti nejudamus objektus nuo 10 mm iki 2000 mm dydžio, o jo sukuriama raiška siekia net 0,078 mm. Tuo tarpu nešiojami, vieni pažangiausių ir pasaulyje labiausiai pripažintų, įmonės „Artec 3D“ skeneriai leidžia skenuoti žmogaus kūną bei smulkius ir vidutinio dydžio objektus. 3D skeneris „Artec Space Spider“ užtikrina 0,05 mm rezoliuciją ir ypač gerą skenavimo kokybę.

ArtecMes naudojame 3D skenerius, kurie atkuria ne vien smulkiausias objekto detales, bet ir spalvas. Tai leidžia naudoti šią technologiją pramonėje, restauravimo veikloje, medicinoje ir su menu bei dizainu susijusiose srityse. Ypač didelis prietaisų tikslumas praverčia skenuojant tokius objektus kaip nedidelės mašinų detalės, monetos, meno pavyzdžiai.

 


3D skenavimo pranašumai

  • Preciziškai tikslus sudėtingų geometrinių formų atkūrimas
  • Proceso efektyvumas ir našumas skenuojant sudėtingus objektus
  • Labai aukštas tikslumas
  • Paviršių tekstūrų ir spalvų atkūrimas
  • Pritaikomumas nuo inžinerijos, ortopedijos iki odontologijos, bei kitose srityse

Skenavimo pavyzdžiai