Didelių objektų 3D skenavimas – tai labai patogus būdas sparčiai perkelti objektą į skaitmeninę erdvę. Verta akcentuoti, jog skenavimo privalumas yra ne tik greitis, bet ir ypatingai aukštas tikslumas. Nuskenuoti objektai tinkami ne tik simuliacijoms ar dokumentacijoms ruošti,  tokie 3D modeliai puikiai pasitarnauja ir tiksliems metrologiniams matavimams, nes mūsų įrangos dėka galime užtikrinti net iki 0,009 mm tikslumą!

Kliento užsakymu atlikome 3 metrų skersmens ir 1,5 metro aukščio žuvų auginimo talpos metrologinį 3D skenavimą. Šio proceso tikslas buvo atlikti metrologinį patikrinimą – kokią paklaidą turi realus gaminys nuo kompiuterinio modelio. Buvo nuskenuoti trys variantai: tuščias, pripildytas vandens ir vėl tuščias.  Šio užsakymo realizavimui pasitelkėme 3D skenerį, galinti nuskenuoti aplinkos objektus net iki 0,009 mm tikslumu. Rezultate gavome tikslias diagramas, vizualiai atvaizduojančias gamybos nuokrypius.

Tokiu būdu klientas įsitikino, kiek jo pagaminti rezervuarai skiriasi nuo kompiuterinio modelio ir tai leido įsivertinti atliktų darbų kokybę ir tikslumą. 3D skenavimas, tai ne tik greitas, bet ir labai tikslus būdas atlikti norimus didelių objektų metrologinius patikrinimus.

Dydis (mm): 3000.00 x 3000.00 x 1500.00