Pramonė – viena didžiausių mūsų klientų grupių. Ne paslaptis, jog pramoninės mašinos ir jose naudojami komponentai privalo būti aukščiausios precizikos bei tvirtumo. Dėl šios priežasties dažnai sulaukiame poreikio pagaminti ypač tvirtus plastiko gaminius. Džiugu, kad 3D spausdinime naudojame poliamido ir anglies pluošto mišinį, kuris yra viena tvirčiausių medžiagų polimerų klasėje.

Dalinamės vienu užsakymu, kurio realizavimui panaudojome 3D spausdinimo plastiką PA6-CF. Poliamidas PA6-CF yra anglies pluoštu sustiprintas PA6 (Nailonas 6) 3D spausdinimo plastikas. Anglies pluošto sutvirtinimas ženkliai pagerina standumą, stiprumą ir atsparumą karščiui bei garantuoja puikų sluoksnių sukibimą. 3D spausdinimui buvo pasitelkti ypač greiti ir tikslūs „Prusa“ 3D spausdintuvai, veikiantys FDM technologijos pagrindu. Šiuo plastiku detales galime atspausdinti net iki 1 x 1 x 1 metro dydžio!

Atspausdinti gaminiai yra ne tik labai tvirti, bet ir tiksliomis, lygiomis sienelėmis. 3D spausdinimas leidžia klientui greitai ir paprastai pasigaminti vienetines ar mažaserijines detales. O PA6-CF plastikas garantuoja šių detalių maksimalų tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PA6-CF

Dydis (mm): 144.00 x 101.80 x 102.99