Išskirtinumas – ypatinga vertybė, ypač kai kalbame apie prabangių norvegiško tipo namų įrenginėjimą. Viena įš mūsų klienčių – įmonė „LHM House“, užsiima būtent tokio tipo projektais. Džiugu, kad 3D spausdinimas yra puiki išeitis gaminant vienetinius ir unikalius gaminius. Tai ne tik palengvina, bet ir paspartina prabangių apartamentų įrenginėjimo darbus.

Šį kartą dalinamės vienetinio šviestuvo 3D spausdinimo projektu. Pagal kliento pateiktus kompiuterinius 3D modelius atlikome didelio formato detalių 3D spausdinimą. Šviestuvas susideda iš 6 komponentų, iš kurių didžiausias siekia net 2,65 m. Visos šešios šviestuvo dalys buvo padalintos į trumpesnes dalis, taip supaprastinant tiek spausdinimo, tiek transportavimo procesus. Spausdinimui panaudotas didelio formato „Modix“ 3D spausdintuvas bei PETG plastikas. Šio plastiko dėka, šviestuvo dalis buvo lengva suklijuoti bei apdirbti iki galutinio produkto.

Atspausdintas šviestuvas buvo surinktas ir apdirbtas specialia technologija, suteikiant aukso spalvos metalo imitaciją. Toks šviestuvas yra unikalu ir vienetinis ne tik savo formomis, bet ir dydžiu bei gamybos technologijomis. Džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių vertina unikalumą, o 3D technologijos leidžia šiuos norus paversti realybe.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Dydis (mm): iki 2655 x 649 x 187