Unikalių, vienetinių suvenyrų gamyba gali tapti tikru galvos skausmu. Nebent – pasitelksite 3D technologijas. Šiuolaikiniai 3D spaudos būdai leidžia greitai ir paprastai pagaminti ne tik galutinio naudojimo detales, įvairių mechanizmų prototipus, bet ir jų sumažintas suvenyrines kopijas.

Dar visai neseniai dalinomės unikalių triračių transporto priemonių gamintojo „AKO Trike“ projektu, kurio metu spausdinome triračiui didelio formato apdailos dalis. Šiai dienai įmonė sėkmingai sukūrė šio unikalaus įrenginio prototipą ir sugrįžo su prašymu atspausdinti sumažinto triračio skulptūrėlę. Tokie simboliniai spaudiniai yra ypatinga ir unikali dovana tiek projekto partneriams, tiek patiems kūrėjams.

Pagal pateiktą 3D modelį atlikome gaminio 3D spausdinimą SLA technologijos 3D spausdintuvu “Form 3L”. SLA technologija leidžia gaminius spausdinti 25-100 mikronų sluoksniais, taip pasiekti ypatingą tikslumą ir detalumą. Naujasis „Form 3L” spausdintuvas užtikrina nepriekaištingą spaudos kokybę bei didelę spartą. Atspausdintas gaminys buvo nudažytas kliento pasirinkta spalva.

Šiuolaikiniai pridėtinės gamybos būdai leidžia lengvai ir greitai pasigaminti įvairius unikalius gaminius – nuo realaus dydžio triračio iki delno dydžio jo skulptūrėlės. Tai gali būti solidi dovana svarbiam svečiui ar malonus prisiminimas.

3D spausdinimo technologija: SLA (angl. Stereolithography)

3D spausdinimo medžiaga: standartinė derva

Dydis (mm): 119.35 x 51.71 x 61.07