3D spausdinimas jau ne vieną kartą leido neregiams „pamatyti“ pasaulį. Džiaugiamės, kad mūsų kūrybingų klientų dėka ši idėja ir toliau plačiai pritaikoma. 3D spausdinimas yra greitas ir patogus būdas pasigaminti nestandartinius gaminius.

Vienas iš tokių pavyzdžių yra ir stalo žaidimo „Scrabble“ pritaikymas neregiams. Kadangi šis populiarus žaidimas nėra pritaikytas silpnaregiams ir akliesiems, su mumis susisiekė klientė, turinti idėją būtent tokį žaidimą pasigaminti 3D technologijų pagalba. Pagal pateiktą informaciją sumodeliavome žaidimo elementus – kaladėles, pagrindą, dėkliukus ir visą kitą reikalingą inventorių. Ant žaidimo kaladėlių raidės yra ne tik įprastu, bet ir brailio raštu. Taip pat jos yra iškilios. Tai leidžia šį žaidimą žaisti kartu su neregiais ar silpnaregiais. Šios gražios idėjos išpildymui pasitelkėme greitus ir tikslius „Prusa“ 3D spausdintuvus. Visi žaidimo komponentai atspausdinti iš natūralaus PLA plastiko, todėl yra nekenksmingi aplinkai.

3D spausdinimas leido mėgautis mėgstamais stalo žaidimais kartu su artimaisiais bei draugais, nepaisant to, kaip jie mato. Džiaugiamės nors dalele prisidėdami prie šių žmonių gerovės bei suteikdami galimybę linksmai praleisti laisvalaikį.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PLA

Dydis (mm): lenta 340.00 x 340.00 x 5.00