Interjero bei baldų dizainas – dar viena sparčiai besivystanti sritis, kurioje mūsų klientai puikiai pritaiko šiuolaikines 3D technologijas. 3D skenavimas bei 3D spausdinimas leidžia ypač greitai ir tiksliai užfiksuoti unikalius aplinkos objektus, juos pakoreguoti ir atsispausdinti ar paprasčiausiai dublikuoti.

Vienas iš išskirtinių yra ir stalo kojų dekoro atkūrimo projektas. Pagal kliento pateiktą originalų stalo kojos dekoro elementą, mes sūkūrėme jo kopijas. Ypač spartaus ir tikslaus skenerio “Artec Space Spider” dėka nuskenavome originalią dekoro detalę net 0,05 mm taško tikslumu. Gautas modelis buvo pakoreguotas sumodeliuojant tvirtinimo skyles viduje. Atlikus reikalingas korekcijas atspausdinome keturis stalo kojų dekorus. Tam buvo panaudotas PETG plastikas bei FDM technologijos “Prusa” 3D spausdintuvai.

3D skenavimo, modeliavimo bei spausdinimo technologijos leido ypač greitai ir tiksliai atkurti originalaus dekoro formas bei atspausdinti reikalingą detalių kiekį vos per porą darbo dienų. Taip klientas galėjo ne tik sutaupyti gamybos kaštus, bet ir turėti ypač greitą ir identišką originalui sprendimą.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Dydis (mm): 66.00 x 66.00 x 125.12