3D technologijų taikymas automobilių industrijai suteikė galimybę kurti novatorišką dizainą, lengvus ir saugius produktus per trumpesnį laiką ir mažesnėmis sąnaudomis. Todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie transporto priemonių gamybos projektų ir išpildyti savo klientų reikalavimus bei paversti jų idėjas realiais aukščiausios klasės 3D spausdintais gaminiais.

Su Jumis dalinamės „JAD Engineering” projektu. Inžinieriai iš Prancūzijos kuria sportinio automobilio prototipą. Pradžioje automobilio stoge buvo įmontuotas Naca tipo oro paėmimas. Deja, bet jis nebuvo toks aerodinamiškai efektyvus kaip tikėtasi. Dėl šios priežasties buvo sukurtas naujas oro paėmimo dangtis, o jo gamybą inžinieriai patikėjo mums.

Pagal pateiktą 3D modelį atlikome dangčio 3D spausdinimą didelio formato FDM technologijos 3D spausdintuvu “Modix”. Spausdinimui panaudotas PETG plastikas, kuris pasižymi atsparumu smūgiams, temperatūrai bei aplinkos poveikiui. Nepaisant medžiagos ir gaminio geometrijos, buvo atkurtas tikslus ir lygus paviršius.

Atspausdintas gaminys buvo įmontuotas į sportinio automobilio prototipo stogą bei testuojamas. Džiaugiamės galėdami suteikti klientams greitus bei kokybiškus sprendimus, kurie palengvina ir paspartina net ir sudėtingus inžinerinius projektus.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Dydis (mm): 439.41 x 160.36 x 370.00