3D spausdinimas jau seniai nebėra tik smulkių projektų įgyvendinimo įrankis. Visuomet pabrėžiame, jog 3D spausdintų gaminių dydis neturi limitų. FDM technologija atspausdinti plastikiniai gaminiai sėkmingai ir tvirtai gali būti jungiami į kelių metrų ilgio vientisus objektus, o didelio formato 1 x 1 x 1 m dydžio spausdintuvai užtikrina jog dalinimų būtų vos keletas.

Vienas iš tokių pavyzdžių yra >4 metrų aukščio rankos skulptūros gamyba. Užsakovo prašymu prie esamos molekulės skulptūros buvo sumodeliuota ranka, laikanti pincetą. Šią ranką atspausdinome didelio formato „Modix“ 3D spausdintuvais. Vėliau rankos dalys buvo sujungtos, sutvirtintos, apdirbtos bei nudažytos. Pagaminta skulptūra pilnai eksploatuojama lauko sąlygomis.

Pagal kliento sumanymą atspausdinta ranka buvo užkelta ant pastato stogelio, šalia DNR molekulės skulptūros taip papildydama esamą kompoziciją. Toks gamybos būdas leido klientui pasigaminti jo viziją atitinkančią, unikalią ranką, kuri buvo pagaminta greičiau ir pigiau nei tai būtų galima padaryti kitais gamybos būdais.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Dydis (mm): 1048.52 x 2165.81 x 4038.31