Jau ne kartą rašėme apie 3D skenavimo teikiamus privalumus bei sparčiai gausėjančius 3D skenavimo užsakymus. Malonu žinoti, kad mūsų paslaugomis pasitiki ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientai. Šį kartą svečiuojamės Norvegijoje, pas „Mobeck Tekniske“.

Užsakovo prašymu buvo atliktas automobilio Porsche variklio bloko 3D skenavimas. Tam buvo pasitelktas nešiojamas „Artec Space Spider“ 3D skeneris.  Nepaisant ypač sudėtingos geometrijos, variklio blokas buvo nuskenuotas net 0,05 mm tikslumu. „Artec“ skenavimo įranga užtikrina ne tik aukščiausio tikslumo, bet spartų bei patogų skenavimo procesą.

3D modelis bus naudojamas atvirkštinės inžinerijos (angl. Reverse engineering) procesams. Šio proceso metu pagal nuskenuotus duomenis atkūriamas pilnai parametrinis kompiuterinis modelis, kurį galima panaudoti labai plačiai. Šis failas pritaikomas ne tik modifikuojant patį bloką, bet ir kuriant kitas ant jo užsidedančias dalis, adapterius ir pan.

Šis originalios detalės skaitmenizavimo būdas leidžia greitai ir labai tiksliai perkelti informaciją į skaitmeninę erdvę bei leidžia greitai ir patogiai manipuliuoti turimais duomenimis.

Matmenys (mm): 656.56 x 332.23 x 375.59