Prototipų gamyba yra neatsiejama 3D spausdinimo dalis nuo pat pridėtinių gamybos technologijų atsiradimo pradžios. Šiomis dienomis, 3D spausdinimo medžiagų spektrui ypač išsiplėtus, prototipų 3D spausdinimas tapo dar populiaresnis. Toks technologinis pritaikymas leido ne tik paspartinti gamybą, bet ir tai atlikti ypač kokybiškai ir tiksliai.

Į mus kreipėsi įmonė, užsiimanti paciento transportavimo izoliatoriaus kūrimu. Užsakovo prašymu atlikome izoliatoriaus angos dangčio prototipo gamybą. Pagal projekto sumanymą buvo reikalingas ypač tvirtas ir atsparus plastikas. Tuo tikslu pasirinkome Z-Ultrat medžiagą. Ši 3D spausdinimo medžiaga yra ABS pagrindo pagerintų savybių plastikas, turintis ypač geras mechanines savybes bei užtikrinantis aukštos kokybės paviršių.

3D spausdinimui pasitelkėme ypač pažangius „Zortrax M300 Plus“ 3D spausdintuvus, turinčius uždarą spausdinimo kamerą, leidžiančią ABS pagrindo plastiku spausdinti net iki 300 x 300 x 300 mm dydžio gaminius. Atspausdintos dangtis yra surenkamas iš dalių ir pilnai funkcionalus.

3D spausdinimas leidžia pasigaminti prototipus ypač greitai, tiksliai bei išlaikant visas funkcionalumo ypatybes.

3D spausdinimo technologija: FDM  (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: Z-Ultrat

Dydis (mm): 287.00 x 287.00 x 48.20