Gamyboje dažnai susiduriame su vienų ar kitų detalių trūkumu. Neramumai pasaulyje parodė, kad sutrikus tiekimui, įmonės patiria skaudžių nuostolių. Džiugu, kad vis daugiau įmonių atranda 3D technologijų teikiamus privalumus bei taip sprendžia iškilusias problemas.

Vienas iš tokių projektų – pramoninių staklių šneko gamybinių brėžinių atkūrimas. Užsakymui atlikti panaudojome metrologinį 3D skenavimo įrenginį „Kreon“. Šio unikalaus skenerio ir robotinės rankos kombinacijos dėka >5 metrų ilgio objektas buvo nuskenuotas iki 9 mikronų tikslumu. Turimas ypač aukšto tikslumo 3D modelis leido preciziškai atkurti parametrines sudėtingo paviršiaus formas. Gautas STEP modelis papildomai buvo konvertuotas ir į 2D brėžinius, kurių paprašė gamintojai.

Šis sprendimas klientui – tai greitas ir patogus būdas gamybinių brėžinių paruošimui. Turėdamas brėžinius užsakovas gali užsakyti šneko gamybą bet kurioje įmonėje ir bet kada prireikus. Tai leidžia būti nepriklausomiems nuo tiekėjų ir efektyviai vykdyti savo veiklą. Tačiau yra ir daugiau privalumų – turėdami gamybinius brėžinius galite bet kada atlikti reikalingas korekcijas, patobulinimus ir būti ramūs, kad nusidėvėjus staklių detalei neteks ir vėl patirti galvos skausmo ieškant sudėtingai gaunamų detalių Jūsų įrangai.

Dydis (mm): >5 metrų ilgio