Jei vairuojate retą automobilį ir kada nors teko jį remontuoti, tikriausiai atkreipėte dėmesį, kad kai kurios dalys yra ypač sunkiai prieinamos. Sulaukiame klientų, kurie skundžiasi negaunantys, negalintys ilgai laukti detalių ar tiesiog norintys sutaupyti. Džiugu, kad šioje vietoje tikrai galime pagelbėti.

Dar vienas iš mūsų atliktų projektų yra reto Mercedes-Benz Brabus automobilio lempų apdailos atkūrimas. Klientas mums pateikė vienos iš lempų dangtelį, kurio veidrodinę kopiją atkūrėme pasitelkdami 3D skenavimo, modeliavimo ir spausdinimo technologijas. Remdamiesi „Artec Space Spider“ 3D skeneriu gautais duomenimis mūsų modeliuotojai atkūrė parametrinį dangtelio 3D modelį. Tai leido eliminuoti deformuotas, pažeistas vietas bei užtikrinti, kad nauja detalė bus ypač lygi. Sumodeliuota dalis buvo atspausdinta FDM technologija iš tvirto ir aplinkos sąlygoms atsparaus PETG plastiko.

Toks gamybos būdas leido klientui detalę gauti vos per kelias dienas ir sutaupė gamybos kaštus. Be viso to, turėdami kompiuterinį 3D modelį ateityje bet kada galėsite pasigaminti daugiau detalės kopijų.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Dydis (mm): 331.62 x 179.80 x 23.36