Pavasaris – puikus metas atsinaujinti automobilį. Tiesa, jei vairuojate retą keturratę transporto priemonę, vien tik noro gali ir neužtekti. Anksčiau tokiam dalykui prireikdavo daug kantrybės ir pinigų. Šiandien – šiuolaikinių technologijų dėka galite pamiršti visus galvos skausmus ir pasitikėti 3D technologijomis.

Dalinamės Lincoln MKC automobilio bamperio apdailos atkūrimo projektu. Pagal kliento pateiktą kairės pusės originalą atkūrėme ir atspausdinome dešinės pusės groteles. Tuo tikslu pasinaudojome ypač tiksliu „Artec Space Spider“ 3D skeneriu. Šio įrenginio pagalba atkūrėme grotelių 3D modelį 0,05 mm taško tikslumu. Nuskenuotas modelis buvo atspausdintas FDM technologijos 3D spausdintuvu iš PETG plastiko. Šis plastikas yra tvirtas ir atsparus aplinkoms sąlygoms, todėl puikiai tinka automobilio apdailos detalių gamybai. Be įvardintų savybių PETG pasižymi lengvai apdirbamu ir dažomu paviršiumi.

3D skenavimo ir 3D spausdinimo pagalba pagamintos detalės sutaupo klientų laiką, išlaidas bei supaprastina vienetinių produktų gamybos procesus.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Dydis (mm): 304.6 x 85.20 x 62.85