Liejimo formos – brangus ir kompleksiškas elementas. Tai pagrindinis gamybos įrankis daugelyje įmonių, užsiimančių serijine gamyba. Dėl šių priežasčių susidėvėjusi, sulūžusi ar neteisingai pagaminta liejimo forma gali atnešti ypač didelių nuostolių. To pasekoje vis dažniau susilaukiame liejimo formos darbinių brėžinių parengimo užklausų.

Vienas iš tokių užsakymų yra ir šis. Klientas kreipėsi turėdamas originalią liejimo formą, kurios 3D modelius reikėjo atkurti STEP formatu. Užsakymo įgyvendinimui pirmiausia formas nuskenavome ypač tiksliu „Artec Space Spider“ 3D skeneriu, skenuojančiu iki 0,05 mm taško tikslumu. Remiantis skenavimo metu gautais duomenimis ir atvirkštinės inžinerijos principais, abi liejimo formos dalys buvo preciziškai atkurtos STEP formatu.

STEP formatas reikalingas tiek norint pasigaminti daugiau tokių pačių liejimo formų, tiek ir atliekant įvairias formos modifikacijas bei patobulinimus. Turėdami STEP formato failą visa tai padarysite ypač greitai, patogiai bei išvengsite galimų nuostolių.

Matmenys (mm): 230.00 x 200.00 x 120.00