Atvirkštinės inžinerijos pritaikymas atsarginėms detalėms, gamybos staklėms, automobilių komponentams ar net pastatams – jau įprasta ir neatsiejama technologinio proceso dalis inovatyviose gamybos įmonėse. Džiugu, kad šis sąrašas platėja su lyg kiekviena diena.

Šį kartą dalinamės laikrodžio korpuso gamybinių brėžinių rengimo projektu. Kliento prašymu atlikome korpuso elementų STEP modelių sukūrimą. Tuo tikslu laikrodžio korpusas ir dangtelis buvo nuskenuotas mūsų tiksliausiu „Artec Space Spider“ 3D skeneriu, kurio 3D taško tikslumas yra 0,05 mm. Remiantis nuskenuotais duomenimis, kvalifikuoti inžinieriai ypač preciziškai atkūrė šių objektų 3D modelius STEP formatu. Šis formatas yra ypač patogus tuo, jog jame galima nesunkiai atlikti norimas korekcijas, patobulinimus ar panaudoti frezavimui bei kitiems gamybos būdams.

Atsižvelgiant į kliento norą, atkurtus modelius atspausdinome SLA technologijos 3D spausdintuvu. Šios technologijos gaminiai yra ypač lygūs ir tikslūs. Tai leido gyvai apžiūrėti, įvertinti modelį bei numatyti galimus pakeitimus.

Atvirkštinė inžinerija leidžia ypač tiksliai ir kokybiškai sukurti CAD modelį, atlikti jame norimus pakeitimus, tiksliai sumodeliuoti eksploatacinius paviršius bei modernizuoti gamybos procesą.

3D spausdinimo technologija: SLA (angl. Stereolithography)

3D spausdinimo medžiaga: Rigid derva

Dydis (mm): 43.11 x 48.32 x 9.00