Transporto pramonė viena iš pirmųjų, kuri ypač plačiai ir sparčiai pradėjo taikyti 3D technologijų privalumus. Šiuolaikinės technologijos kaip reikiant sutrumpino išskirtinių, unikalių detalių gamybos trukmę bei pakėlė darbų tikslumą į naujas aukštumas. Putoplasto bei „makroflekso“ gamybos metodai jau seniai palikti užmarštyje, o pagrindinis apdailos detalių matavimo įrankis tapo 3D skeneris.

Šį kartą kliento prašymu atlikome kemperio apdailos detalių patobulinimus. Užsakovas, perdarinėdamas turimą kemperį susidūrė su poreikiu pakoreguoti tam tikras apdailos dalis. Tuo tikslu nuskenavome detales „Artec Eva“ 3D skeneriu. Šis įrenginys ypač greitai ir tiksliai (iki 0,01 mm) skenuoja didelio gabarito objektus, o naujasis HD režimas leidžia užtikrinti aukščiausią įmanomą detalumą.

Atsižvelgiant į kliento poreikį nuskenuotos dalys buvo pakoreguotos ir atspausdintos didelio formato „Modix“ 3D spausdintuvais iš PETG plastiko. Atspausdintas dalis klientas apdirbs bei tvirins prie kemperio. Toks gamybos būdas – tai tiksliausias ir paprasčiausias būdas koreguoti, tobulinti ar tiesiog dublikuoti originalias dalis.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Dydis (mm): didžiausia 1253.38 x 115.10 x 399.68