Pramoninėje gamyboje svarbi kiekviena minutė. Bet koks gedimas sukelia brangias prastovas. Tai viena svarbiausių priežasčių dėl kurios 3D spausdinimas šioje srityje yra ypač naudingas.

Į mus kreipėsi šildymo ir įrenginių gamintojas su prašymu atkurti hidraulinio įrenginio dalis. Tuo tikslu atlikome detalių 3D skenavimą ypač tiksliu „Artec Space Spider“ 3D skeneriu, galinčiu skenuoti objektus iki 0,05 mm 3D taško tikslumu. Nuskenuoti modeliai buvo paruošti spausdinimui ir atspausdinti SLS technologijos 3D spausdintuvu. Pramoninis 3D spausdintuvas „Prodways Pro Maker P1000“ ir PA11 medžiaga užtikrina, jog detalės būtų ypač tvirtos ir ilgaamžės bei pilnai atitiktų kliento poreikį.

Tai ypač greitas būdas sutaisyti sulūžusias ar nusidėvėjusias įrangos dalis. 3D modeliavimas ir 3D spausdinimas dažnu atveju trunka vos nuo 1 iki kelių dienų. Be viso to, jūsų turimi 3D modeliai ateityje jums leidžia sutaupyti dar daugiau laiko, nes norint pakartoti užsakymą, skenavimo paslaugos kartoti jau nebereikia.

3D spausdinimo technologija: SLS (angl. Selective Laser Sintering)

3D spausdinimo medžiaga: PA11

Dydis (mm): Ø 100 mm