Pasiruošimas masinei gamybai yra labai svarbus procesas. Kiekviena palikta klaida gali padaryti ypač didelius nuostolius, kurie atsiras pagaminus netinkamą liejimo formą. Dėl šios priežasties vis dažniau sulaukiame klientų, kurie nori atsispausdinti prototipus prieš pradedant masinę gamybą.

Vienas iš tokių užsakymų yra ir garso projektoriaus prototipas. Tai didelio galingumo garso projektorius, naudojamas perduoti signalus, pranešimus, muziką ypač dideliu atstumu. Prieš pradedant gaminti liejimo formą, klientas užsisakė prototipo 3D spausdinimą.

Kadangi gaminys yra didelis, spausdinimui buvo panaudotas didelio formato FDM technologijos 3D spausdintuvas, galintis atspausdinti iki 600 x 600 x 600 mm dydžio vientisus gaminius. Spausdinimui panaudotas PETG plastikas, kuris yra tvirtas, techniškas ir atsparus.

Atsispausdinus prototipą klientas galėjo įvertinti jo dizainą, kokybę, ergonomiką bei funkcionalumą. Įvertinus visus reikalingus parametrus ir įsitikinus, kad gaminys pilnai atitinka viziją, klientas gali ramiai ir užtikrinai pradėti gaminti masinę gamybą. 3D spausdinimas – tai ypač greitas ir pigus būdas pasigaminti tokius prototipus bei paspartinti gaminio kūrimo procesą.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Dydis (mm): 424 x 250 x 786.7 mm