3D skenavimas – tai ypač sparčiai populiarėjantis būdas operatyviai atlikti aukščiausios kokybės matavimus. Šios technologijos dėka sutaupoma daug brangaus laiko bei išlaikoma aukščiausio lygmens precizika, išvengiant galimų žmogaus matavimo paklaidų. Didelių erdvių skaitmenizavimas jau tampa įprastu sprendimu tiek norint atlikti matavimus, tiek ir simuliuojant patalpų išdėstymo pakeitimus, rengiant vizualizacijas.

Šį kartą dalinamės gamybinių patalpų 3D skenavimo projektu. Pagal užsakovo poreikius atlikome aukščiausio tikslumo skatimenizaciją, pasinaudodami ypač pažangiu „Faro S150” 3D skeneriu. Tikslumui garantuoti skenavimas buvo atliktas šimte taškų įvairiose gamyklos vietose. Tai leido sugeneruoti +/- 2 mm tikslumo rezultatą. Dėka sparčios ir pažangios įrangos, 3D skenavimui atlikti užtenka vienos darbo dienos.

Pagal kliento poreikį, nuskenuoti duomenys buvo konvertuoti į STEP formatą LOD 200 tikslumu. CAD modelis buvo panaudotas naujos gamybinės įrangos instaliavimo galimybių įvertinimui ir instaliavimo plano parengimui. Toks formatas ypač patogus norint atlikti bet kokius matavimus, modelio pakeitimus ar paruošti dokumentacijas.

Dydis (m): 24.430 x  23.440 x 7.448