Vis dažniau sulaukiame užklausų dėl įvairių gamybos mašinų komponentų atsarginių dalių gamybos brėžinių ruošimo. Daugelis gamintojų, atsitikus gedimui, gali atsiųsti atsargines dalis per keletą savaičių. Deja, bet sustabdyti gamybą tokiam laiko tarpui yra labai brangu. O detalės kainos taip pat niekada nebūna mažos. Tuo tikslu įmonių atstovai vis dažniau nusprendžia susikurti einamiausių detalių kompiuterinius modelius, kuriuos turėdami galėtų bet kada ir bet kiek vienetų pasigaminti 3D spausdinimo, frezavimo ar kitais gamybos būdais. Toks sprendimas leidžia ypač greitai reaguoti į gamybinius gedimus bei nelaikyti atsarginių dalių pertekliaus sandėlyje.

Tuo tikslu buvo įgyvendinamas ir šis užsakymas. Dviems mašinos komponentams atlikome 3D skenavimą ir atvirkštinės inžinerijos modeliavimą. Skenavimui buvo pasitelktas tiksliausias „Artec 3D“ skeneris „Space Spider“, skenuojantis iki 0,05 mm tikslumu. Nuskenuoti duomenys buvo panaudoti atkuriant precizišką STEP formato modelį.

STEP failų formatas plačiai naudojamas gamyboje. Tokio formato failus skaito daugelis CAD programų. Failus galima koreguoti, tobulinti ar panaudoti gamybai. STEP failas tinka ne tik 3D spausdinimui, bet ir plačiai naudojamas frezavime, todėl suteikia klientui visišką pasirinkimo laisvę gamint detalę.

Susikūrę STEP formato 3D modelį galėsite bet kada ir bet kokiais kiekiais pasigaminti turimas dalis ir taip išvengti netikėto stygiaus.

Matmenys (mm): 320.4 x 13.4 x 114 ir 123.7 x 62 x 10