3D technologijos – kone plačiausią klientų spektrą turinti gamybos rūšis. Mūsų klientų ratas susideda iš pačių įvairiausių sričių atstovų, pradedant pramone ir inžinerija, baigiant mada ar net muzika. 3D skenavimas bei 3D spausdinimas gali būti lengvai ir greitai pritaikomas net ir muzikos instrumentų gamyboje.

Sulaukėme muzikanto užsakymo atkurti lūžusį elektrinio smuiko korpusą. Dėl plonų smuiko formų originalus korpusas tvirtinimo vietoje įskilo ir ilgainiui sulūžo. Kadangi instrumento techninė dalis liko sveika, klientas paprašė nuskenuoti sulūžusį smuiko rėmą, pastorinti silpnas vietas bei atspausdinti naują. Tuo tikslu panaudojome 0,05 mm tikslumu skenuojantį „Artec Space Spider“ 3D skenerį ir FDM technologijos 3D spausdintuvą su PETG medžiaga. Ši medžiaga yra tvirta ir lengvai apdirbama, todėl leis klientui atlikti norimus paviršiaus apdirbimo darbus.

Smuiko korpuso atkūrimas naudojant 3D technologijas – tai ypač greitas būdas atkurti lūžusią dalį, kurios nėra galimybės įsigyti rinkoje. Taip sutaupomi remonto kaštai bei užtikrinamas tvarumas, kuris leidžia neišmesti dar pataisomų daiktų. Be viso to, 3D technologijos leidžia pakoreguoti silpnas vietas ir taip sukurti dar tvirtesnį bei ilgaamžiškesnį gaminį.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Dydis (mm): 360 x 210 x 50 mm