3D spausdinimas jau spėjo tapti neatskiriama unikalių automobilių restauracijos proceso dalimi. Išskirtinės, retos, nebegaminamos ar net neegzistuojančios apdailos detalės dėka 3D technologijų tapo prieinamos kone kiekvienam automobilių mylėtojui.

Šį kartą gavome užsakymą atkuri automobilio buferio apdailos detalės nulūžusį galą. Klientui buvo reikalingas greitas ir pigus sprendimas. Dėl šios priežasties atlikome sveikos dalies 3D skenavimą ypač tiksliu „Artec Space Spider“ 3D skeneriu. Nepaisant detalės blizgumo, nuskenuota dalis buvo itin preciziška ir visiškai atitiko originalą.

Nuskenuotas modelis buvo pakoreguotas į veidrodinę kopiją ir atspausdintas FDM technologijos „Zortrax M200“ 3D spausdintuvu. 3D spausdinimui pasirinktas ABS plastikas – toks pat, iš kurio pagaminta ir visa likusioji apdailos dalis. ABS plastikas yra ne tik labai tvirtas, bet ir puikiai apdirbamas bei klijuojamas. Šios plastiko savybės klientui leido ypač lengvai ir patogiai tęsti remonto darbus.

Toks nulūžusios dalies atkūrimo projektas užtruko vos kelias darbo dienas ir leido greitai bei pigiai atkurti sugadintą retą apdailos detalę. Iš šio patikimo plastiko pagaminta detalė puikiai tarnaus ir bus atspari aplinkos poveikiui. Savo klientams vientisas detales iš ABS plastiko galime atspausdinti net iki 1 x 1 x 1 metro dydžio!

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: ABS

Dydis (mm): 117.80 x 21.14 x 37.06