Pagal žinomo menininko Vaido Ramoškos užsakymą buvo atliktas 3D skenavimas, 3D modeliavimas ir 3D spausdinimo darbai. Užsakymo unikalumas yra angelo aukštis, kuris siekia 1.5 metro, kuris kartu yra tuščiaviduris.

Skulptoriaus išlipdyta nedidelė skulptūra buvo nuskenuota. Tam pasitelktas itin pažangus pramoninis „Artec Eva“ 3D skeneris. Gautas 3D modelis buvo sutvarkytas išlyginant visą paviršių ir išbaigiant reikiamas vietas.

Sutvarkytas angelo 3D modelis buvo padarytas su kiauryme paliekant 10 mm storio sieneles, išdidintas iki 1.5 metro aukščio ir atskirtas į dvi dalis dėl spausdinimo techninių sprendimų. Skulpūra atspausdinta iš itin kokybiško ir gryno ABS plastiko.  Tam pasitelktas rinkoje esantis vienas iš didžiausių FDM (angl. fused deposition modeling) didelio formato 3D spausdintuvas.

Atspausdinta skulptūra buvo apdirbta išgaunant kuo lygesnį paviršių, tačiau paliekant spausdinimo linijų matomumą, kaip bendrą technologinę idėją parodant, jog tai yra 3D spausdinta skulptūra. Į vidų buvo sumontuoti apšvietimo sistemos elementai.

Džiaugiamės galėdami išpildyti vieną iš didžiausių objektų spausdinimą per itin trumpą laiką. Plastikinė, tokio dydžio 3D spausdinta skulptūra, kartu ir šviečianti, yra pirmoji Baltijos šalyse. Džiaugiamės, kad skulptūrų 3D skenavimas ir skulptūrų 3D spausdinimas randa nišą šiuolaikinėje menininkų veikloje.

3D spaudos medžiaga: ABS plastiko granulės

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. fused deposition modeling)

Gaminio dydis (mm): 570 x 540 x 1500

Autorinės teisės priklauso skulptoriui Vaidui Ramoškai.