Apdovanojimų gamyba – atsakingas, kūrybiškas ir kruopštus procesas, kurio metu siekiame sukurti kuo unikalesnį trofėjų, taip parodant dėmesį bei pagarbą apdovanojamam asmeniui. Šiomis dienomis, 3D technologijų išpopuliarėjimas leidžia šiuos darbus atlikti ženkliai greičiau ir paprasčiau.

Dalinamės dar vienu unikaliu projektu – „Verslo gurmanų“ apdovanojimais. Pagal kliento pateiktą idėją ir norus, mūsų dizaineriai kompiuterinio modeliavimo pagalba sukūrė apdovanojimų simbolį – samtį. Jo 3D modelis buvo atspausdintas SLS technologijos pramoniniu 3D spausdintuvu „Prodways“. Šis įrenginys užtikrina galimybę gaminti gaminius ypač operatyviai bei išlaikyti aukščiausią paviršiaus kokybę ir detalumą. Spausdinimui panaudotas poliamido plastikas yra ne tik estetiškas, bet ir tvirtas, todėl apdovanojimai yra ilgaamžiai ir patvarūs.

3D technologijos – tai geriausia išeitis unikalių gaminių gamyboje, o apdovanojimai – puikus unikalaus daikto pavyzdys. Džiaugiamės, kad ir „Verslo gurmanų“ apdovanojimuose mūsų spausdinti darbai jau ne pirmą kartą yra įteikiami pirmaujančioms šalies bendrovėms bei institucijoms.

3D spausdinimo technologija: SLS (angl. Selective Laser Sintering)

3D spausdinimo medžiaga: PA11

Dydis (mm): 132.05 x 70.92 x 180.00