Keičiantis laikams, keičiasi ir mūsų poreikiai. Dažnai susiduriame su situacija, kai ne tik norime pakeisti susidėvėjusias įrangos dalis, bet ir jas patobulinti, pritaikyti kitiems įrenginiams ar pakeisti jų dizainą. Su tokia problema susidūrė ir klientas, pateikęs įrenginio sparnuotės detalę jos atnaujinimui.

Pagal pateiktą sulūžusį detalės originalą, mūsų profesionalūs modeliuotojai atkūrė propelerio formas. Kliento pageidavimu, pakoregavome detalės montavimo taškus, pritaikydami detalę kito diržo pavarai. Kadangi sparnuotė montuojasi ant variklio ir įrenginio veikimo metu yra sukama, todėl medžiagą spausdinimui pasirinkome iš tvirčiausių savo plastikų. Šiuo atveju panaudojome PC-ABS. Ši medžiaga yra ypač tvirta, atspari bei gebanti tarnauti ilgą laiką. 3D spausdinimas buvo atliktas uždarame “Zortrax M200” 3D spausdintuve. Dėl uždaros spausdinimo kameros, šis 3D spausdintuvas leidžia kokybiškai atspausdinti ypač įvairius plastikus.

Toks gamybos būdas – vienintelis pasirinkimas, norint greitai, kokybiškai ir mažais kaštais atkurti ar patobulinti  vienetinius, unikalius techninius gaminius.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PC-ABS

Dydis (mm): 75.00 x 75.00 x 30.00