3D spausdinimo pranašumai mažaserijinėje gamyboje yra vienareikšmiški. Nedidelio tiražo gamyba tradiciniais būdais gali stipriai padidinti gaminio savikainą, kurią sudaro ne tik gaminių liejimas, bet ir liejimo klišės paruošimas, jos gamyba ir kiti brangūs darbai. Pasirinkus gamybą pridėtinėmis 3D technologijomis vienintelis iš jūsų reikalingas dalykas gamybai yra kompiuterinis 3D modelis. Tačiau net jeigu jo neturite, kompiuterinį failą galime sukurti už jus! O toliau seka kruopštus 3D spausdinimo procesas.

Šį kartą dalinamės reklamos gamybos įmonės užsakymu. Kliento pageidavimu sumodeliavome ir atspausdinome dešimt komplektų reklaminių tūrinių raidžių. Modeliavimą atlikome remiantis užsakovo nurodytais šriftais bei matmenimis. Sumodeliuotos raidės ir jų dangteliai buvo atspausdinti FDM technologijos 3D spausdintuvais. Dėka didelės, net 50 įrenginių siekiančios 3D spausdintuvų fermos, užsakymus atliekame vos per kelias darbo dienas.

3D spausdinimui panaudotas PETG plastikas, kurio mechaninės savybės puikiai atitinka gaminio paskirtį. Gaminiai nebijo karščio, gali būti tvirtinami varžtais, yra atsparūs aplinkos sąlygoms, dangteliai praleidžia lempučių skleidžiamą šviesą. Šias raides klientas montuos tiesiai reklamos vietoje.

3D spausdinimas – tai greitas ir patogus būdas pasigaminti unikalias reklamines raides, kurių tiražas nėra daugiatūkstantinis.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Vidutinės raidės dydis (mm): 93 x 100 x 25