Atvirkštinė inžinerija – vis plačiau pritaikoma modeliavimo rūšis, kuomet kompiuterinis parametrinis 3D modelis yra atkuriamas pagal originalią detalę. Tai pats efektyviausias ir veiksmingiausias būdas sukurti bet kokios formos realaus fizinio objekto CAD modelį, panaudojant 3D skenavimo metu gautus duomenis. Naudodami moderniausius 3D skenavimo įrenginius, mes paverčiame Jūsų detales skaitmeniniais 3D CAD modeliais, kurie gali būti toliau naudojami modifikacijoms ar kompiuteriniam modeliavimui.

Atvirkštinę inžineriją galime pritaikyti ne tik standartinėms, bet ir ypač sudėtingoms, organiškų formų detalėms. Vienas iš tokių pavyzdžių yra ir šis lietas kėdės porolono gaminys. Pagal kliento užsakymą atlikome gaminio 3D skenavimą ir parametrinio STEP modelio atkūrimą. 3D skenavimui buvo pasitelktas pažangiausias „Artec Leo” 3D skeneris, turintis integruotą procesorių bei didelį matymo lauką. Dėl šio skenerio išskirtinių savybių lankstaus porolono skenavimas buvo atliktas ypač greitai ir tiksliai.  Skenavimo taško tikslumas iki 0,1 mm.

Nuskenuoti duomenys buvo panaudoti atkuriant gaminio STEP modelį. Sumodeliuotą failą galima panaudoti tobulinant gaminio dizainą, kuriant liejimo formas, darant simuliacijas, vizualizacijas, ruošiant failus spausdinimui, frezavimui, pjovimui ar dokumentacijos tikslais.

Dydis (mm): 484.45 x 170.43 x 277.24