Gamybinė įranga – brangus ir svarbus elementas gamybos sektoriaus įmonėse. Dažnai tenka susidurti su situacijomis, kuomet atsarginės įrenginių dalys yra nebegaminamos arba yra tokios specifinės, jog negalima jų niekur įsigyti. Tam, kad nereikėtų pirkti naujos įrangos ar patirti didelių išlaidų detalių gamybai standartiniais būdais, puikiai tam pasitarnauja 3D spausdinimas.

Šį kartą į mus kreipėsi užsakovas, norintis įrenginyje pakeisti grandinės tipą. Tam jam reikėjo adaptuoti esamus skriemulius, kad nauja grandinė galėtų atlikti tą pačią funkciją. Dėl šios priežasties atlikome esamos grandinės 3D skenavimą ypač tiksliu „Artec Space Spider“ 3D skeneriu. Remdamiesi skenavimo metu gautais duomenimis ir išsimatavę naująją grandinę, sukūrėme naują skriemulio dizainą. Naujo skriemulio prototipas buvo atspausdintas FDM technologija ir įsitikinus, jog jis idealiai tinka naujai grandinei, atlikome SLS technologijos spausdinimą. SLS technologija atspausdinti gaminiai yra gaminami iš nailono, todėl yra mechaniškai ypač tvirti.

Dėka inovatyvių 3D spausdinimo technologijų, klientas galėjo ypač greitai ir pigiai pasigaminti unikalias dalis. Dėl šios priežasties senos staklės buvo atnaujintos ir sėkmingai panaudotos tolimesniems darbams.

3D spausdinimo technologija: SLS (angl. Selective Laser Sintering)

3D spausdinimo medžiaga: PA2200

Matmenys (mm): 117.50 x 117.50  x 42.00