Dažnai pasidaliname dydžiu, apimtimi, sudėtingumu ar išpildymu įspūdingais projektais. Tačiau neverta pamiršti, jog 3D technologijos tikrai nėra vien tik ypatingų užsakymų realizavimo priemonė. 3D spausdinimą galime pritaikyti kiekvienoje virtuvėje. Tiesiogine ta žodžio prasme.

Šį kartą gavome užklausą iš kliento, kuris kreipėsi dėl sulūžusio šaldytuvo lentynos laikiklio. Deja, bet tokiu dalių įsigyti parduotuvėje galimybės nėra, o kelis kartus klijuota detalė vis vien sulūždavo. Dėl šios priežasties atlikome detalių atkūrimą kompiuterinio modeliavimo pagalba.

Atkurti 3D modeliai buvo panaudoti laikiklių 3D spausdinimui. Šiam procesui buvo panaudotas FDM technologijos 3D spausdintuvas bei PETG plastikas. Šis plastikas pasižymi tvirtumu bei atsparumu, todėl puikiai tiko pagal panaudojimo paskirtį. Sumodeliuotos dalys buvo atspausdintos vos per vieną dieną, todėl klientui nereikėjo patirti didelių nepatogumų, kuriuos sukėlė sulūžusios dalys.

3D spausdinimas – tai universalus, greitas ir patogus gamybos būdas, leidžiantis turėti reikalingas detales tada, kada jų labiausiai reikia.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PETG

Dydis (mm): 139.00 x 51.78 x 20.00 ir 248.30 x 71.1 x 26.00