Daugelis iš mūsų bent kartą gyvenime esame susidūrę su atsarginių detalių trūkumu. Ir nesvarbu, ar tai būtų paprasčiausia šaldytuvo rankena, ar sudėtingas įrenginio paspaudimo mechanizmas – dažnu atveju atsarginių dalių rinkoje rasti sunku.

Į mus kreipėsi užsakovas su prašymu atkurti sulūžusį paspaudimo mechanizmą. Kadangi vien tik lūžusios dalies pakeitimas nebūtų užtikrinęs norimo rezultato, atlikome pilną viso mechanizmo atkūrimą bei gamybą 3D technologijomis. Klientui pateiktus originalią detalę permodeliavome visas funkcines dalis bei atlikome reikalingus patobulinimus. Turėdami kompiuterinį modelį atspausdinome dalis FDM technologijos 3D spausdintuvu „Zortrax“ iš tvirto bei ilgaamžio Z-Ultrat plastiko.

Toks gamybos būdas užtikrina greitą atsarginių dalių realizavimą, turimi kompiuteriniai modeliai leidžia atlikti papildomą detalių gamybą bet kuriuo metu ateityje, o klientai gali sutaupyti antram gyvenimui prikeldami sugadintus daiktus. Džiaugiamės mūsų klientų tvariu bei inovatyviu požiūriu į pasaulį!

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: Z-Ultrat

Dydis (mm): 256.00 x 61.00 x 34.00