Mažaserijinės gamybos 3D spausdinimo būdu privalumais įsitikino jau ne vienas mūsų klientas. Toks gamybos būdas ne tik efektyviai sumažina produkto kainą, bet ir leidžia išlaikyti aukštą gaminio kokybę bei greitą gamybos terminą.

Šį kartą į mus kreipėsi baseino įrangos gamyba užsiimanti įmonė. Jų prašymu atlikome baseino įrenginio propelerių 3D spausdinimą. Pagal kliento pateiktus kompiuterinius modelius atspausdinome 60 vienetų unikalaus dizaino sparnuočių. Spausdinimo medžiaga ABS. Šis plastikas yra ypač tvirtas ir atsparus, todėl puikiai tinka naudoti sąlyčiui su baseino vandeniu bei užtikrina detalės ilgaamžiškumą. Spausdinimui panaudojome ypač tikslius ir patikimus “Zortrax M200” 3D spausdintuvus. Šie, uždarą spausdinimo dėžę turintys įrenginiai, ypač kokybiškai spausdina ABS plastiką, užtikrindami, kad nebūtų jokių formos pokyčių. Tvirta įrenginio konstrukcija ir techniniai parametrai leido užtikrinti aukščiausios kokybės sparnuotės paviršių ir išbaigtumą.

Atspausdinti propeleriai klientui leido ypač greitai gauti aukštos kokybės unikalaus dizaino gaminius už priimtiną kainą. Dar kartą galite įsitikinti, jog 3D spausdinimas – pats geriausias gamybos būdas mažų serijų gamyboje.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: ABS

Dydis (mm): 210.0 x 210.0 x 47.9