Ypač dažnai sulaukiame klientų, nuogąstaujančių, jog jiems reikalingo daikto nebėra rinkoje. Gamintojas nebegamina, dėvėtų pirkti nėra arba kainuoja apvalią pinigų sumą. Kaip taisyklė toks daiktas jo savininkui atrodo nepakeičiamas ir už jį geresnių ieškoti net nebūtų verta. Nuo šiol nerimauti tikrai nėra dėl ko – visą tai galime atkurti 3D technologijų dėka!

Šį kartą dalinamės vienu iš tokių pavyzdžių – klampių skysčių maišymo aparato atkūrimu. Būtent šio modelio aparatai jau nebegaminami, tačiau klientui panorėjus turėti jo kopiją, mes atkūrėme jo originalą. Tam buvo pasitelktas 3D modeliavimas bei 3D spausdinimas. Aukštos kompetencijos modeliuotojų dėka, ypač tiksliai ir preciziškai buvo atkurtas maišyklės korpusas, dangtelis bei du įstrižakrumpliai krumpliaračiai.

Sumodeliuoti 3D modeliai buvo atspausdinti ypač tiksliais FDM technologijos „Zortrax M200“ spausdintuvais, iš PLA plastiko. Atkurtas mechanizmas pilnai pakeitė susidėvėjusį originalą ir taip leido klientui toliau naudoti šį įrenginį. Turint 3D modelius ateityje bet kada bus galima pasigaminti neribotą kiekį tokių mechanizmų.

3D modeliavimas ir 3D spausdinimas – idealus sprendimas siekiant greitai, tiksliai ir kokybiškai atkurti susidėvėjusias, nebegaminamas ar limituoto leidimo dalis.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PLA

Dydis (mm): 134.64 x 97.92 x 81.80 mm