3D skenavimas – puikus įrankis matavimų procese, ypač, kai kalbame apie aptakios geometrijos, išgaubtus paviršius. Šį kartą į mus kreipėsi kompanija, ketinanti įsigyti metalinius ledų šaldymo įrangos indus, tačiau norinti įsitikinti perkamų gaminių kokybe ir tikslumu. Buvome paprašyti atlikti indų 3D skenavimą. Šiuo tikslu buvo atsiųsti trijų skirtingų gamintojų pagaminti vienodi ledų šaldytuvo indai. Juos, užsakovo pageidavimu, nuskenavome iki 0,05 mm tikslumu, kas rankinio matavimo priemonėmis yra neįmanoma.

Skenavimui buvo pasitelktas ypač spartus ir tikslus „Artec Space Spider“ 3D skeneris. Nuskenuoti visų trijų indų vidiniai paviršiai. Klientas indams atliko lyginamąją analizę, kuri parodė, jog vieno iš indų paklaidos yra per didelės. 3D skenavimas taip pat palengvino ir galutinio tiekėjo pasirinkimą – gaminiai buvo užsakyti iš tiksliausiai indus gaminančios kompanijos. Vėliau pagal turimą informaciją buvo sumodeliuoti ir rėmai, į kuriuos įsistatys naujieji indai. Tam pasitelkta atvirkštinė inžinerija (angl. Reverse engineering).

„Artec Space Spider“ 3D skeneris užtikrina iki 0,05 mm taško tikslumą, todėl 3D skenavimo paslaugos buvo atliktos ypač preciziškai, užtikrinant aukščiausią kokybę bei spartą.

Objekto dydis (mm): 360 x 165 x 120