Niekas nepaneigs maketų svarbos. Nesvarbu, ar tai būtų naujo statybos projekto, parko rekonstrukcijos, įrenginio ar kokio nors technologinio sprendimo maketas. Visi jie atlieka labai svarbų vaidmenį – sukuria pirminį įspūdį apie produktą. Dėl šios priežasties kiekvienas maketas turi būti preciziškai tikslus, estetiškai patrauklus ir atkreipiantis dėmesį. 3D spausdinimo technologijos – vienas iš greičiausių ir patogiausių būdų šį darbą atlikti.

Vienas iš tokių darbų yra EBEA® balkonų jungčių maketas. EBEA® balkonų jungtys — apkrovas perduodantys termoizoliaciniai jungčių elementai, kuriuos tiekia įmonė Peikko Lietuva. Šis produktas naudojamas statybos sektoriuje: gembiniuose balkonuose ar kitose konstrukcijose, tokiose kaip sienos ir plokštės.

Pagal kliento pateiktą 3D modelį buvo atliktas 3D spausdinimas. Dėl sudėtingos geometrijos buvo pasirinkta MJF spausdinimo technologija. Šia technologija atspausdinti gaminiai ne tik yra tikslūs, bet ir tvirti, todėl puikiai tinka vežtis į parodas ar ekspozicijas. Atspausdintas maketas buvo apdirbtas ir nudažytas pagal kliento poreikį.

Modelis bus naudojamas parodose, ekspozicijose bei mokymuose kaip parodomasis jungčių pavyzdys. 3D spausdinimas buvo pasirinktas dėl galimybės greitai gauti nedidelį, lengvą ir tikslų produkto maketą.

3D spausdinimo technologija: MJF (angl. Multi Jet Fusion)

3D spausdinimo medžiaga: PA 6

Dydis (mm): 380.00 x 83.64 x 364.80 mm