3D technologijos – tai ypač greitas ir patogus būdas atkurti nusidėvėjusias įrangos dalis. Dažnai susiduriame su situacijomis, kai sudėtingi įrenginiai nusidėvi, jų atsarginės dalys yra labai brangios bei sunkiai prieinamos. Džiugu, kad 3D technologijos jau išsprendė šią problemą, tad mūsų klientai gali pamiršti tokius nepatogumus.

Dar vienas iš tokio tipo užsakymų yra magistralinio dujotiekio uždarymo įtaiso pozicijos indikacinės plokštės atkūrimas. Kliento užsakymu atlikome sutrupėjusios plokštės 3D modelio atkūrimą bei naujos kopijos 3D spausdinimą. Pagal pateiktą sulūžusią detalę mūsų modeliuotojai atkūrė detalės kompiuterinį 3D modelį, kuri atspausdinome pramoniniu SLS technologijos 3D spausdintuvu „Prodways ProMaker P1000“. Spausdinimui panaudojome PA11 medžiagą, kuri yra tvirta, atspari tiek apkrovoms, tiek ir aplinkos poveikiui.

Atspausdinta detalė buvo įtaisyta šalia dujotiekio uždarymo sklendės bei yra eksploatuojama lauko sąlygomis. 3D spausdinta plokštė pilnai pakeitė susidėvėjusį originalą ir atitinka galutinio naudojimo produktą. Toks gamybos būdas sutaupo klientams tiek gamybos išlaidas, tiek ir brangų laiką.

3D spausdinimo technologija: SLS (angl. Selective Laser Sintering)

3D spausdinimo medžiaga: PA11

Dydis (mm): 225.50 x 223.00 x 13.00