Dirbdami tokiame inovatyviame sektoriuje privalome žengti koja kojon ne tik su naujausiomis technologijomis, bet ir su klientų poreikiais. Tuo tikslu atkakliai siekiame pritaikyti savo žinias ir įrangą siekiant pačių aukščiausių rezultatų. Džiaugiamės nuo šiol galėdami savo klientams pasiūlyti ypač didelio formato ABS plastiko 3D spausdinimą! Šiuo metu galime atspausdinti net iki 1 x 1 x 1 metro dydžio vientisas ABS plastiko detales.

Vienas iš tokių projektų – unikalios triratės transporto priemonės apdailos prototipų 3D spausdinimas. „AKO Trike“ – tai unikalių elektrinių triračių transporto priemonių gamyba užsiimanti įmonė. Jų prašymu atspausdinome didelio formato apdailos detales iš ABS plastiko. 3D spausdinimui buvo pasitelktas didelio formato „Modix Big Meter“ 3D spausdintuvas, galintis spausdinti vientisas detales net iki 1 x 1 x 1 metro dydžio! 3D spausdintuvo specifikacijos ir inžinierių patirtis leido kokybiškai išpildyti kliento užsakymą ir išvengti bet kokių geometrijos nuokrypių, su kuriais susiduria daugelis spausdinančių dideles ABS detales.

Džiaugiamės galėdami plėsti savo galimybių spektrą ir siūlyti Jums aukščiausio profesionalumo lygio paslaugas. 3D spausdinimas nuo šiol dar prieinamesnis ir paprastesnis būdas greitai ir kokybiškai pasigaminti unikalius gaminius.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: ABS

Dydis (mm): iki 806.85 x 798.41 x 100.67