Vis daugiau klientų renkasi atvirkštinės inžinerijos (angl. reverse engineering) paslaugas. Šių paslaugų dėka tiksliai ir greitai galite paversti originalią detalę į skaitmeninį failą STEP ar kitu, Jums patogiu, CAD programų formatu.

Tą patį atlikome ir šį kartą. Užsakovas pateikė keletą skirtingų dizainų dėžučių, kurias nori pradėti gaminti. Tam, kad pagaminti tokias gamybines formas, reikia sukurti tikslų dėžutės STEP modelį. Tai atliko mūsų aukštos kompetencijos inžinieriai. Dėžutės buvo nuskenuotos ypač greitu ir tiksliu „Artec Space Spider“ 3D skeneriu, kurio tikslumas yra iki 0,05 mm. Gautas „mesh“ tipo failas buvo atkurtas atvirkštinės inžinerijos principais į STEP formatą. Būtent STEP failų formatas puikiai tinka frezavimui ar kitiems formų gamybos būdams.

Toks procesas užtikrina ne tik greitą, bet ir tikslų gaminio atkūrimą bei patogų gamybinių formų brėžinių parengimą. Turėdamas šiuos brėžinius klientas nesudėtingai galės pasigaminti formas ir pradėti gaminti norimą produkciją.

Matmenys (mm): 178 x 228 x 50 (didžiausia)