Pagal dantų techniko duotą užklausą buvo sumodeliuotas 3D modelis ir atspausdintas stovelis su įgilintais bei iškiliais personifikuotais užrašais, skirtas protezų atspalvių parinkimui.

Rėmelis buvo atspausdintas FDM (angl. fused deposition modeling) spausdinimo technologija panaudojant PLA plastiką, kuris pasižymi tvirtumu bei atsparumu devėjimuisi.

Taip pat buvo 3D projektuojamos ir pavyzdinės plokštelės. Jos unikalios tuo, jog dantų technikas pats sugalvojo ir pasirinko pavadinimus, kuriais norės įvardyti kiekvieną pavyzdį. Plokštelėms spausdinti buvo panaudota kita – SLA spausdinimo technologija, pasižyminti ypač aukštu detalumo lygiu ir tikslumu. Nepaisant to, jog užrašai yra pakankamai smulkūs, tačiau SLA spausdinimo technologija šiuos užrašus atspausdino ypač kokybiškai, o atspausdintų plokštelių paviršius yra įtin lygus.

Parinkus šias spausdinimo technologijas ir naudojant aukštos kokybės medžiagas buvo gautas ypač detalus ir kokybiškas dantų protezų pavyzdžių stovelis su įtin tiksliais personifikuotais užrašais, kurie gaminiui suteikė unikalumo ir išskirtinumo. Gautas gaminys yra preciziškos kokybės ir puikiai naudojamas medicinos, ir odontologijos įstaigose.

3D spaudos medžiaga: Stovelio rėmas – PLA plastikas; Pvyzdinės plokštelės – skysta derva.

3D spausdinimo technologija: Stovelio rėmas – FDM (angl. fused deposition modeling); Pavyzdinės plokštelės– SLA (angl. stereolytography).

Gaminio dydis (mm): Stovelio rėmas – 187 x 24 x 6, Pavyzdinės plokštelės – 41 x 7 x 1,5