Dirbdami 3D technologijų srityje turime privilegiją nuolat bendradarbiauti su įvairių profesijų ir pramonės šakų atstovais bei prisidėti prie jų unikalių, ir dėmesio vertų projektų. Šįkart dalinamės meniniu projektu, kurio metu atkūrėme originalią žmogaus biusto kopiją.

Originalaus biusto skenavimui, kuris mus pasiekė iš Prancūzijos, pasitelkėme Artec LEO ir Artec Space Spider 3D skenerių kombinaciją, nes objekto gabaritai yra nemaži, bet jis taip pat turi ir smulkių elementų, tokių kaip veido detalės. 3D skenuotą identišką biusto kopiją atspausdinome su tiksliu SLA technologijos Form 3L spausdintuvu. O spausdinimui panaudojome Grey V4 dervą, kuri užtikrina nepriekaištingą spausdintų gaminių paviršių. Po to, atspausdintą gaminį nudažėme baltais dažais ir paruošėme jį eksponavimui.
3D skenavimas ir spausdinimas suteikia galimybę atkurti itin kokybiškus ir unikalius gaminius per labai trumpą laiką ir žemais kaštais lyginant su kitais tradiciniais gamybos būdais.
Ši originalaus biusto kopija eksponuojama Vilniaus Gaono žydų muziejuje ir ją galima ne tik apžiūrėti, bet ir paliesti, taip suteikiant galimybę ir akliesiems susipažinti su šiuo meno kūriniu.

3D spausdinimo technologija: SLA
Medžiaga: Grey V4 derva
Dydis (ilgis x plotis x aukštis): 198 x 220 x 252mm