Ne paslaptis, kad 3D spausdinimas yra nepakeičiamas pagalbininkas originalių detalių atkūrime. Esame atkūrę labai daug detalių iš pačių įvairiausių veiklos sričių. Šią vasarą savo sąrašą papildėme ir dar viena sritimi – tai banglenčių sportas! Ar kada nors susimąstėte, kad 3D spauda gali būti susijusi su banglentėmis? Mes tuo jau įsitikinome.

Į mus kreipėsi banglenčių sportu užsiimantis klientas su prašymu atkurti banglentės peleką. Tuo tikslu atlikome originalaus peleko 3D skenavimą ir 3D spausdinimą. Skenavimui buvo panaudotas pats tiksliausias 3D skeneris „Artec Space Spider“. Šio įrenginio taško tikslumas siekia net 0,05 mm, todėl visa peleko geometrija buvo užfiksuota ypač preciziškai. 3D spausdinimui buvo pasitelkta SLS spausdinimo technologija ir PA2200 plastikas. Nailonas yra ypač tvirta ir atspari medžiaga. Dėl visų savo savybių ji puikiai tinka pakeisti originalų banglentės peleką.

3D skenavimas ir 3D spausdinimas leido klientui ne tik ypač greitai gauti reikalingos dalies kopiją, bet ir sutaupė pinigų. Šį peleką nusipirkti galima tik iš užsienyje esančių parduotuvių, todėl susumavus prekės kainą ir pristatymą klientas džiaugėsi galėjęs sutaupyti pasirinkęs 3D technologijas.

3D spausdinimo technologija: SLS (angl. Selective Laser Sintering)

3D spausdinimo medžiaga: PA2200

Dydis (mm): 210 x 14 x 190