Didėjant 3D spausdintuvu pagamintų detalių pritaikymui, vis dažniau susiduriame su skirtingų medžiagų poreikiu. Jei meno objektų gamyboje reikia pasiekti kuo lygesnį ir gražesnį paviršių, odontologų priemonėms – ypatingą tikslumą, savo ruožtu automobilių pramonėje turime išgauti ypač tvirtas, atsparias ir aukštas temperatūras atlaikančias dalis.

Galime pasidžiaugti, kad mūsų platus medžiagų asortimentas gali patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Šį kartą pasidalinsime automobilio grotelių 3D spausdinimo projektu. Klientui buvo aktualu, jog šios grotelės atlaikytų aukštas temperatūras bei būtų tvirtos.

Projekto įgyvendinimui pasirinkome poliamido bei anglies pluošto mišinio plastiką. Šis plastikas yra lengvas, vienas tvirčiausių FDM technologijos plastikų bei pasižymi atsparumu iki 180 ̊C, todėl puikiai atitiko kliento lūkesčius. PACF tapo ypač mėgiamu pasirinkimu inžinerijos industrijoje. Pasirinkdami šį plastiką klientai gali nesudėtingai gauti išskirtintį, vienetinį gaminį, kuris ne tik atitiks norimą dizainą, bet ir užtikrins aukščiausią darbo našumą eksploatuojant.

Spausdinimui panaudojome didelio formato „Modix“ 3D spausdintuvą. Šis spausdintuvas leidžia pagaminti iki 600 x 600 x 600 mm dydžio vientisas detales.
Atspausdinta detalė leido klientui ne tik gauti kokybišką ir ypač atsparią detalę, bet ir tai padaryti per ypač greitą laiką.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)
3D spausdinimo medžiaga: PACF
Dydis (mm): 124.00 x 304.00 x 22.00