Vis daugiau architektų pasinaudoja 3D technologijų teikiamais privalumais. Vizualizacijų ir maketų kūrimas kompiuterinėje aplinkoje ypatingai pakeitė architektų kasdienybę. Ne išimtis ir 3D spausdinimas, sutaupęs jau ne vieno architekto brangų laiką maketų gamyboje.

Dalinamės dar keletu architektūrinių maketų pavyzdžių. Pagal kliento pateiktus 3D modelius atspausdinome vietovės reljefo maketą su jame esančiais pastatais. Tai išties puikus būdas greitai ir paprastai konkursams paruošti architektūrinių projektų maketus, kuriuos belieka tik įdėti į bendrą teritorijos maketą.

Užsakymui išpildyti panaudojome kliento pateiktus 3D modelius bei ypač sparčius FDM technologijos 3D spausdintuvus. Dažnu atveju tokius maketus galime atiduoti klientams vos per vieną darbo dieną! Panaudodami PLA 3D spausdinimo medžiagą galime užtikrinti, kad maketai bus estetiški ir kokybiški.

Toks maketų gamybos būdas šiomis dienomis yra ypač vertinamas architektų, nes sutaupo daug brangaus laiko bei užtikrina nepriekaištingą išvaizdą.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PLA

Dydis (mm): 450.00 x 350.00 x 50.00