Artėjant metų pabaigai daugelis organizacijų apžvelgia praėjusius metus, o dažnu atveju ir apdovanoja labiausiai nusipelniusius asmenis. Kiekvienas apdovanojimas yra išskirtinis ir svarbus. Dėl to kiekvienas organizatorius stengiasi, jog ši mintis atsispindėtų ir apdovanojimo statulėlėje. Džiugu, kad 3D spausdinimas yra pati geriausia išeitis unikalių apdovanojimų gamybai.

Šiandien dalinamės Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos užsakymu pagamintų apdovanojimų 3D spausdinimo projektu. Užsakovo prašymu sumodeliavome ir atspausdinome septynis apdovanojimus, kuriuos nudažėme ir paruošėme įteikimui. Apdovanojimų skulptūrėlės konceptas atspindi organizacijos stiliuje naudojamus kubelius bei spalvas. Sumodeliuotos apdovanojimų skulptūrėlės buvo atspausdintos ypač greitais ir kokybiškais „Prusa“ 3D spausdintuvais iš aplinkai draugiško PLA plastiko. Atspausdintos skulptūrėlės buvo papildomai nudažytos pasirinktomis spalvomis.

Apdovanojimų gamyba 3D spausdinimo technologijomis – tai puikus būdas greitai ir mažais kaštais pasigaminti individualius, personalizuotus apdovanojimus šiuolaikiniu būdu!

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PLA

Dydis (mm): 108.50 x 93.67 x 210.00