3D spausdinimas – sparčiai besivystanti sritis. Kasdien yra kuriamos ir tobulinamos ne tik naujos 3D spausdinimo technologijos, bet ir medžiagų pasirinkimas. Mūsų įmonėje galite rasti ypač platų 3D spausdinimo medžiagų spektą – nuo standartinių, techninių plastikų iki pačių egzotiškiausių variantų.

Viena iš retesnių medžiagų yra plastikas su medienos priemaišomis. Šiuo plastiku atspausdinti gaminiai yra rudo medžio atspalvio, turi savitą tekstūrą ir net kvepia mediena! Tokius sprendimus klientai pritaiko gamindami unikalias interjero dalis, namų papuošimus, stovus telefonams, planšetėms, kūriniams modernaus meno, dizaino srityse.

Vienas iš tokių užsakymų yra ir ši medienos imitacijos vazelė. 3D spausdinimui pasirinkome greitą ir tikslų „Prusa“ 3D spausdintuvą bei „WoodFill“ plastiką. Aukščiausios kokybės medžiagų dėka spausdinimas vyksta sklandžiai, medžiaga nesikemša ir užtikrina tolygų spausdinimo procesą.

Džiaugiamės, jog 3D spausdinimas gali pasiūlyti vis didesnį medžiagų pasirinkimą ir išpildyti kone kiekvieno kliento poreikius!

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: WoodFill

Dydis (mm):  50.00 x 50.00 x 70.00