3D skenavimas

Vystantis skaitmeninėms technologijoms, 3D skenavimo galimybės sparčiai plečiasi bei tampa vis prieinamesnės. Dėl šios priežasties vis daugiau klientų domisi ir išbando šį pažangų ir efektyvų kompleksinių 3D modelių atkūrimo būdą.

Mūsų įmonė teikia aukščiausios kokybės 3D skenavimo paslaugas, kurios apima įvairaus dydžio objektų skaitmenizaciją, pradedant nuo monetos, baigiant automobilių, skulptūrų, tiltų bei pastatų 3D skenavimu. Mūsų turima įranga pasižymi saugiomis ir žmogui nekenksmingomis technologijomis, todėl atliekame ir žmogaus kūno 3D skenavimą.

3D skenavimo pranašumai

  • Preciziškai tikslus sudėtingų geometrinių formų atkūrimas
  • Proceso efektyvumas ir našumas
  • Labai aukštas tikslumas – iki 0,05 mm
  • Paviršių tekstūrų ir spalvų atkūrimas
  • Platus pritaikomumas pradedant inžinerijos, baigiant medicinos, meno bei bei kitose srityse
Kaip vyksta skenavimas?

Pažangiausios technologijos

Ypač pažangūs ir pasaulyje pripažinti įmonės „Artec 3D“ skeneriai leidžia ypač preciziškai bei greitai atlikti tiek smulkių, tiek vidutinio ar didelio dydžio objektų 3D skenavimą. Šie įrenginiai yra mobilūs, todėl, esant poreikiui, atvykstame ir darbus atliekame vietoje, nesukeliant jokių papildomų rūpesčių.

Mūsų naudojama 3D skenavimo įranga atkuria ne vien smulkiausias objekto detales, bet ir spalvas. Tai leidžia naudoti šią technologiją pramonėje, restauravimo veikloje, medicinoje, meno bei dizaino srityse. Ypač didelis prietaisų tikslumas praverčia skenuojant preciziškas technines detales, meno kūrinius, baldus ir kt.

Įgyvendinti projektai

Didelių objektų, gamyklų 3D skenavimas

Profesionalios 3D skenavimo įrangos pagalba atliekame didelių objektų skaitmenizavimą. Skenuojame įvairaus pobūdžio statinius – tiltus, gamyklas, istorinius pastatus, pastatų fasadą ir/ar interjerą. Taip pat, transporto priemones – laivus, lėktuvus ar jų dalis. Pagal kliento poreikį nuskenuotus duomenis konvertuojame į STEP, STL, DWG, E57 ar kitus Jums patogius formatus. Taip suteikiame galimybę greitai ir patogiai atlikti norimus matavimus, simuliacijas, pakeitimus ar vizualizacijas.