Pagal užsakovo pateiktą susidėvėjusios detalės originalą buvo 3D sumodeliuotas ir atspausdintas aukštos kokybės, didelio tvirtumo ir ypatingo tikslumo „Volvo“ automobiliuose naudojamas valytuvų mechanizmo krumpliaratis.

Gavę užsakymą įmonės inžinieriai atliko susidėvėjusio krumpliaračio rekonstrukciją pasitelkdami 3D modeliavimą ir modelį atspausdino iš patobulintos sudėties ABS plastiko („Z-Ultrat“). Spausdinimas vyko naudojant FDM (angl. fused deposition modeling) 3D spaudos technologiją. Parinkus būtent šią technologiją ir medžiagą buvo užtikrinta, jog pagamintas krumpliaratis bus ypač tvirtas ir tikslus, lyginant su įprastinėmis technologijomis.

Šiuo būdu pagaminta detalė be puikių savo tikslumo ir atsparumo savybių išsiskiria ir žema kaina,  nes užsakovui pagamintas tik reikalingas krumpliaratis, kai įsigyjant prekyboje parduodamas visas valytuvo mechanizmas už kelis kartus aukštesnę kainą. Esant papildomam detalių poreikiui, greitai ir lengvai galima atsispausdinti identiškas detales su atstatytu gaminio 3D modeliu.

3D spaudos medžiaga: plastikas „Z-Ultrat“

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. fused deposition modeling)

Gaminio dydis (mm):  skersmuo 60.2; storis 12.5